+38 (096) 787 41 41
Зв`язатися з нами
Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: Вихідний
Нд: Вихідний
Через кошик Цілодобово

Про нас

Наша компанія займається безкоштовною адресною доставкою товарів для корпоративного бізнесу (офіси, ресторани, магазини).

Ми успішно зростаємо і розвиваємося з 2010 року! Ми сформували партнерські відносини з провідними виробниками та пропонуємо широкий асортимент якісної продукції.

Різноманітність товарів продовольчої та непродовольчої групи - це прекрасна можливість купувати все необхідне в одному місці, а не у різних постачальників. Клієнту не потрібно витрачати дорогоцінний час на пошуки відповідних товарів, ми збираємо кращі пропозиції в кожній групі!

Наша команда складається з понад 30 висококваліфікованих фахівців, і ми маємо більше 50 надійних партнерів. Нас вибрали більше 1100 активних клієнтів і це дозволяє здійснювати більше 4000 замовлень на місяць! Щороку здійснюємо понад 1000 тонн відвантаження. Вже протягом 5 років з нами працюють понад 500 клієнтів. Ми цінуємо довіру клієнтів і надаємо надійний сервіс для комфортного замовлення кращої в своєму сегменті продукції!

Якщо ви формуєте замовлення і не можете знайти потрібного товару в каталозі, наша команда надасть його за індивідуальним запитом!

Безкоштовна адресна доставка замовлень!
У сегменті продажу і доставки товарів працюємо з 2010 року!
Партнерські відносини з провідними виробниками якісної продукції!
Широкий асортимент товарів продовольчої і не продовольчої групи!
Замовляєте в одному місці а не в різних постачальників!
Не витрачаєте час на пошук товарів - ми робимо це за Вас!
Економимо Ваш час, щоб ви витрачали його на щось важливе!
Доставимо те, що навіть не надано в каталозі - по Вашому запиту!

ConfortPoint © - доставка товарів для офісу. 2012 - 2022. Всі права захищені.